ISO 22301:2019 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
Eğitimin Adı:
ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

Eğitim Kodu:
BCMS.01

Eğitimin Amacı:
Eğitimin amacı, ISO 22301:2019 ve ISO 19011 şartlarına uygun olarak etkin İş Sürekliliği Yönetim Sistemi denetimleri yapılması ve yönetilmesi için gerekli bilgi ve becerileri sağlamaktır. Eğitim içeriğindeki workshoplar, katılımcının denetim prosesini yalnızca sözel olarak değil uygulayarak öğrenmesine olanak tanır.

Hedef Kitle:
Kuruluşlarda ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi'nin etkin kurulmasını ve uygulanmasını sağlayacak yöneticiler, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi'nin yürütülmesinde görev alan çalışanlar, denetçiler ve denetçi adayları, danışmanlar.

Eğitimin Süresi:
40 saat (5 gün)

Eğitimin İçeriği:
ÖNEMLİ NOT:
Herhangi bir belgelendirme kuruluşunda denetçi/başdenetçi olarak görev alabilmeniz için eğitim sonrası yapılması gereken ADAY DENETÇİLİK ve STAJ konusunda CTR Academy'nin herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu eğitimimiz, denetçi/başdenetçi olabilmenin bir ön şartı olup atama işlemleri görev alacağınız belgelendirme kuruluşu nezdinde tamamlanmalıdır. Eğitim sonrası denetçi/başdenetçi olabilmek için gerekli şartları incelemek için tıklayınız.
Copyright 2021 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.