Mail grubunuza kayıt olun
ISO 14064 - SERA GAZLARI
ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonlarının ve Uzaklaştırmalarının Kuruluş Seviyesinde Hesaplanmasına ve Rapor Edilmesine Dair Kılavuz ve Özellikler Standardı, sera gazı emisyonlarının ve uzaklaştırmalarının istikrarlı raporlanması, envanterlerinin çıkartılması, sera gazı emisyon azaltımı veya uzaklaştırılması iyileştirme projeleri, sera gazı bildirimlerinin doğrulanması ve geçerli kılınması için bir rehber olarak kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonlarının ve Uzaklaştırmalarının Kuruluş Seviyesinde Hesaplanmasına ve Rapor Edilmesine Dair Kılavuz ve Özellikler konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 14064-1 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 14064-1 Sera Gazları eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
** Eğitimlerimiz genel katılıma açık ve talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2022 © CTR Uygunluk Değerlendirme Ltd. Şti. exemplar global
CTR Academy, Exemplar Global onaylı bir eğitim sağlayıcısıdır.