Mail grubunuza kayıt olun
ISO 20000 - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Standardı, bilgi teknolojileri hizmeti sunan ve bu konuda destek veren firmaların veya birimlerin iç ve dış müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmeleri, durumlarını ve performanslarını sürekli iyileştirme ve geliştirmeleri, operasyonlarını yönetmelerinde ve hizmet vermelerinde hangi yöntemleri uygulayacakları, nasıl uygulayacakları konularında kılavuzluk eden bir standarttır.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 20000-1 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
** Eğitimlerimiz genel katılıma açık ve talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2022 © CTR Uygunluk Değerlendirme Ltd. Şti. exemplar global
CTR Academy, Exemplar Global onaylı bir eğitim sağlayıcısıdır.