ISO 22000 - GIDA GÜVENLİĞİ
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, gıda zinciri boyunca gıda güvenliğinin temin edilmesi, kuruluşun bütün yönetim aktiviteleri arasında düzenli bir yönetim sistemi ve iş birliğinin kurulması, hayata geçirilmesi, bütün süreçlerin analiz edilip, gerektiğinde güncelleme ve sürekli iyileştirme yapılmasının hedef alındığı bir standarttır.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 22000 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
* Temel ve iç denetçi eğitimleri birlikte talep edildiğinde 3 gün verilmektedir.
** Exemplar Global onaylı baş denetçi eğitimlerimiz genel katılıma açık olarak düzenlenmekte olup talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Baş denetçi eğitimleri dışındaki eğitimlerimiz yalnızca kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2020 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.