ISO 22301 - İŞ SÜREKLİLİĞİ
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı, kuruluşların iş sürekliliğini sağlamaları için gerekli planları oluşturmaları, uygulamaları, işletmeleri, izlemeleri, incelemeleri, sürdürmeleri, korumaları ve riskleri azaltmak için hazırlanmaları, yıkıcı olaylardan kurtarmak için bir yönetim sistemi geliştirmek konusunda gereksinimleri belirtir.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 22301 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
* Temel ve iç denetçi eğitimleri birlikte talep edildiğinde 3 gün verilmektedir.
** Baş denetçi eğitimlerimiz genel katılıma açık olarak düzenlenmekte olup talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Baş denetçi eğitimleri dışındaki eğitimlerimiz yalnızca kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2020 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.