Mail grubunuza kayıt olun
ISO 27001 - BİLGİ GÜVENLİĞİ
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, bir kuruluşun bilgi risk yönetimi süreçlerinde, tüm yasal, fiziksel ve teknik kontrolleri içeren politika ve prosedürlerini oluşturmasını sağlamak amacıyla gereksinimleri belirten bir standarttır. Sistematik bir yaklaşımla bilgi varlıklarının güvenliğini ve sürekliliğini sağlamak için kuruluşlara uygulanabilir bir yol haritası sunar.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 27001 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
** Eğitimlerimiz genel katılıma açık ve talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2022 © CTR Uygunluk Değerlendirme Ltd. Şti. exemplar global
CTR Academy, Exemplar Global onaylı bir eğitim sağlayıcısıdır.