Mail grubunuza kayıt olun
ISO 27701 - KİŞİSEL VERİ
ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi Standardı, kuruluşların kişisel bilgiler çerçevesindeki risklerini daha iyi anlamalarına, yönetmelerine ve azaltmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir standart olup, kuruluş içerisinde etkin bir bilgi yönetimi uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için gereksinimleri belirlemek ve rehberlik sağlamak üzere yayımlanmıştır.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 27701 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
** Eğitimlerimiz genel katılıma açık ve talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2022 © CTR Uygunluk Değerlendirme Ltd. Şti. exemplar global
CTR Academy, Exemplar Global onaylı bir eğitim sağlayıcısıdır.