ISO 9001 - KALİTE
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı, kuruluşun organizasyonel yapısından müşterilerinin memnuniyet seviyesine, toplanan verilerin analiz edilmesinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada bir yönetim sistemi geliştirmek için gereksinimleri belirtir.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza ISO 9001 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
* Temel ve iç denetçi eğitimleri birlikte talep edildiğinde 3 gün verilmektedir.
** Exemplar Global onaylı baş denetçi eğitimlerimiz genel katılıma açık olarak düzenlenmekte olup talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Baş denetçi eğitimleri dışındaki eğitimlerimiz yalnızca kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2020 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.