OIC/SMIIC 1 - HELAL GIDA
OIC/SMIIC 1 Helal Gıda Standardı, insanların sağlıklı, güvenilir ve helal ürünlere ulaşabilmesini kolaylaştıracak yöntemler geliştirmek amacıyla hazırlanmış bir standarttır. Standart, tamamen bilimsel gerçekler üzerine kurulmuş, hem güvenilir ve temiz ürün hem de İslam dinince kabul edilen helal ürün üretmek ve tüketmek için temel teşkil eden bir kaynaktır.

CTR Academy olarak, denetim ve belgelendirme hizmetlerimizden elde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle, OIC/SMIIC 1 Helal Gıda konusunda eğitim çözümleri sunmaktayız. Eğitimlerimizde, bilginizi, anlayışınızı ve uygulanmasını test etmek için pratik vaka çalışmaları ve senaryolar kullanılmaktadır. Bu sayede eğitimlerimiz size ve kuruluşunuza OIC/SMIIC 1 Standardı ve denetim anlayışı konusunda yetkinlik kazandırır. 

OIC/SMIIC 1 Helal Gıda eğitimlerimiz aşağıda verilmiştir:
 
** Exemplar Global onaylı baş denetçi eğitimlerimiz genel katılıma açık olarak düzenlenmekte olup talep edildiğinde kurum içi veya grup eğitimi olarak sunulmaktadır. Kurum içi veya grup eğitim talepleriniz konusunda fiyat teklifi almak için lütfen Eğitim Başvuru Formu'nu kullanınız.
Copyright 2020 © CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.